Nie wiesz jak w szybki sposób zamówić auto? To proste!

Wypełnij i wyślij formularz
na stronie Rezerwacja

Skontaktujemy się z tobą
mailowo lub telefonicznie

Podpisz otrzymaną umowę
do czasu otrzymania auta

Nasz kierowca dostarczy auto
w wyznaczone miejsce

ZAREZERWUJ AUTO

FIRMA TRANS SERVICE

TRANS SERVICE to firma zajmująca się wypożyczaniem aut na terenie Trójmiasta, posiadająca najmłodszą flotę samochodową w połączeniu z najbardziej konkurencyjnymi cenami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej nasza firma wypracowała najwyższe standardy obsługi co w połączeniu z umiejętnością doskonałego wpasowania się w potrzeby swoich klientów pozwoli sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających przekładając się tym samym na ich szczególne zadowolenie.

NAJMŁODSZA FLOTA

TRANS SERVICE dysponuje aktualnie najmłodszą flotą na rynku wykorzystując do tego przodownika na rynku motoryzacyjnym jakim jest Grupa Volkswagen.

Grupa Volkswagen to marki bezkonkurencyjne na rynku pod względem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, ekologii pod względem unijnych norm jak i niestandardowej dynamiki nowoczesnych silników o najwyższej kulturze pracy a to wszystko w połączeniu z bezkonkurencyjną ekonomią. Każde z posiadanych przez nas aut wyposażone jest między innymi w klimatyzację, radio, zdalnie sterowany centralny zamek i elektryczne szyby przednie. W ofercie znajdą Państwo zarówno auta miejskie jak i luksusowe czy dostawcze.

ZOBACZ NASZE AUTA